Zpět na katalog

OASIS DUNAS


Organizuje
Canaria Travel
Možnost surfových kurzů
Poloha

Na severu ostrova, 39 km od letiště, v letovisku Corralejo.


Vybavení objektu

Ve dvoupodlažních budovách je rozmístěno celkem 330 apartmánů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bary, placené Wi-Fi připojení k internetu, internetový terminál (za poplatek), masáže (za poplatek), samoobslužná prádelna, obchod, půjčovna aut a kol. V zahradě se nachází 2 bazény pro dospělé (se slanou vodou, jeden v zimních měsících vyhřívaný a jeden s tobogány), sluneční terasa s lehátky. 


Apartmán – 1 ložnice

Samostatná dvoulůžková ložnice je oddělena od obývacího pokoje dveřmi. Do vybavení patří integrovaný kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, toustovač, rychlovarná konvice), placené Wi-Fi připojení k internetu, televize se satelitními programy, trezor (k pronájmu), telefon, koupelna s WC a vysoušečem vlasů. Za příplatek je možné objednat zrenovovaný apartmán - 1 ložnice "PLUS ROOM".
Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby a 2 děti (včetně dětí do 2 let)


Apartmán – 2 ložnice

Základní vybavení je stejné jakou u apartmánu - 1 ložnice, navíc má druhou samostatnou ložnici. Za příplatek je možné objednat zrenovovaný apartmán - 2 ložnice "PLUS ROOM".
Maximální obsazenost - 5 dospělých osob nebo 4 dospělé osoby a 2 děti.


Stravování

Snídaně a večeře jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.


Sport

V komplexu je tenisový kurt, hřiště na volejbal a basketbal, stolní tenis. Hosté mohou využít posilovnu a plavecký bazén v komplexu Oasis Papagayo.


Obchody

Přímo v komplexu je obchod. Větší nákupní možnosti jsou v letovisku Corralejo.


Pláž

Přibližně 900 m od hotelu leží pláž Corralejo, známé písečné duny Dunas Corralejo jsou vzdáleny cca 2 km od komplexu.


Internetové stránky