Zpět na katalog    

H10 OCEAN DREAMS


Organizuje
Canaria Travel
Možnost surfových kurzů
Poloha

Na severu ostrova, 40 km od letiště, v letovisku Corralejo. Hotel akceptuje pouze hosty starší 18 let.


Vybavení objektu

Hotel nabízí celkem 94 pokojů. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí,  bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v celém hotelu, restaurace a bary. V zahradě se nachází bazén se slanou vodou (v zimních měsících klimatizovaný), sluneční terasa s lehátky a slunečníky, lehátka "bali". Hosté mohou využít nabídku služeb Thalasso centra (sauna, turecké lázně, jacuzzi, posilovna, kosmetický salón). Hotel připravuje animační programy.


Dvoulůžkový pokoj

Klimatizovaný pokoj má ve svém vybavení televizi se satelitními programy, telefon, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, trezor (k pronájmu), minibar, koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, balkon nebo terasu. Za příplatek je možné objednat pokoj s výhledem na bazén.
Maximální obsazenost – 2 osoby (starší 18 let).


Junior Suite

Základní vybavení je stejné jako u dvoulůžkového pokoje, je větší a ložnice je vizuálně oddělena od obývací části. Navíc je zde kávovar Nespresso, župany a pantofle, v obývací části druhá televize.
Maximální obsazenost - 3 osoby (starší 18 let).


Stravování

Snídaně a večeře (platí v období listopad - duben) jsou formou švédských stolů v hotelové restauraci.


Sport

V rámci animačního programu Blue Team hotel nabízí yogu, pilates, vodní aerobik, exkurze do dun. Na pláži možnost vodních sportů.


Obchody

Poblíž hotelu se nachází obchody, restaurace a bary.


Pláž

Pláž Corralejo se světlým pískem se nachází přibližně 300 m od hotelu, známé písečné duny Corralejo Natural Park asi 3 km.


Internetové stránky